JML-diving

Menu
MENU

Kremační pece

Filozofie firmy Kalfrisa

Bezpečnost práce:
• Vpřípadě výpadku elektrické energie – v konsekvencii – vypnutí ventilátorů i hořáků, se kremace uskuteční do konce (v závislosti na momentu, kdy došlo k výpadku energie) bez žádného ohrožení obsluhy – přirozený tah komína zaručuje, že spaliny vyjdou komínem
• Každé otevření dveří vkládání rakve nebo vybírání popela zapříčiní automatické vypnutí hořáků spalovací komory

více

Linia Duval-2

Vlajkovým produktem firmy Kalfrisa jsou pece modelu Duval – jsou to dvoukomorové pece s najjvyšším pracovním výkonem při nejnižší spotřebě paliva. Doporučují se do krematorii, které dělají mnoho zpopelňování denně nebo pracujících non-stop. První pece Duval byly vyrobeny již před 20. lety.

více

Linia X-5/2

Model X-5/2 je nejvíce populární pec produkovaná firmou Kalfrisa. Vzhledem ke své univerzálnosti si tyto pece vybírají krematoria, které předpokládají několik set až 2500 zpopelnění ročně. Pece X-5/2 byly zaprojektované na rychlou a efektivní kremaci.

více

Linia Merkur

Jsou to pece určené na menší počet kremací jako v modelech Duval a X-5 /2.
Kapacita této peci je cca. 1000 – 1200 kremací ročně (5 – 6 denně). Tato predispozice ji předurčuje do oblastí s populací od 250 – 350 tisíc obyvatel. Také se využívají, jako první pec v novém krematoriu, kde později plánují nákup druhé pece při vzrůstu počtu kremací.

více