JML-diving

Menu
MENU

Zprávy

Zpráva z veletrhu NECROEXPO 2013

11.06.2013

Skončil 5. ročník výstavy pohřebních a kremačních služeb NECROEXPO 2013. Na veletrhu se prezentovalo přes 100 firem. Během 3 dnů veletrh navštívilo 1500 osob pracujících v tomto odvětví.

Během veletrhu firma JML FUNERIS spolu se svým partnerem firmou KALFRISA představili kompletní nabídku na kremaci zesnulých. V našem stánku jsme předkládali nabídky investorům s různými profily, rozdílných očekáváních a potřebách.

Návštěvníci se mohli dozvědět o právních aspektech souvisejících s tímto druhem investic, projektováním a ochranu životního prostředí. V tomto ohledu firma JML FUNERIS nabízí komplexní zákaznickou podporu.

Zákazníci získali informace o službách souvisejících s opravami pecí KALFRISA i pecí jiných značek dostupných na trhu, a také o nepřetržitém servisu.

S velkým zájmem se naši hosté seznamovali s našimi existujícími krematorii, které již nabízejí své služby a zařízeními ve výstavbě. Je třeba poznamenat, že nejnovější realizace naší společnosti v Polsku je krematorium v Skarżysko-Kamienna.

Chtěli bychom využít této příležitosti a poděkovat všem, kteří navštívili náš stánek. Můžete se na nás kdykoliv obrátit.